tobitex outlet
 
ZŮSTAŇTE V OBRAZE

- přihlašte se k odběru novinek

NEBYLI JSTE SPOKOJENI
NA NAŠÍ PRODEJNĚ?

- dejte nám o tom vědět!zobrazit staršínovinky

10.05.2018 Nabídka práce Olomouc
Do OC Haná Olomouc na prodejnu Hilfiger Denim, Pepe Jeans, Guess přijmeme novou kolegyni na HPP. Budeme se těšit na Vaše životopisy, které posílejte na email martina.subova@neltex.cz.
09.05.2018 Přijmeme kolegyni/kolegu do Ústí nad Labem
Zajímáte se o módu? Rádi byste pracovali na prodejně se značkovým oblečením? Pobočka Hilfiger Denim, Pepe Jeans, Guess ve Foru Ústí nad Labem přijme prodejní asistentku/ta na HPP. Pokud Vás nabídka zaujala, pošlete prosím svůj životopis na email usti@neltex.cz.
03.05.2018 Dnes otevíráme novou prodejnu v Praze!
Nadčasový koncept značky Tommy Hilfiger dorazil i do nově otevírané prodejny v Praze na Smíchově. Přijďte načerpat letní inspiraci z aktuální kolekce. Budeme se na vás těšit!
02.05.2018 Nabídka práce Ostrava
Do Avionu v Ostravě na prodejnu s aktuální kolekcí Tommy Hilfiger přijmeme novou kolegyni/kolegu na HPP. V případě zájmu zašlete svůj životopis na email avionostrava@neltex.cz.
26.04.2018 Hledáte práci v Českých Budějovicích?
Na prodejnu s novou kolekcí Tommy Jeans, Pepe Jeans, Guess v OC IGY České Budějovice hledáme novou kolegyni na HPP. Budeme se těšit na vaše životopisy, které zasílejte na katerina.strnadova@neltex.cz.
19.04.2018 Letní pecky Calvin Klein
I peckové kousky z aktuální letní kolekce Calvin Klein pořídíte na našich kamenných prodejnách. Dámské i pánské plavky, pantofle, trička, šortky.. to vše a jiné objevíte v Pardubicích, Zlíně a nově i v Liberci.zobrazit staršígalerie

Letní počasí je tu! Inspirujte se aktuální kolekcí Tommy Hilfiger v nově otevřené prodejně na Novém Smíchově.
Luxusní plavky Calvin Klein vám bude leckdo závidět. Jsou boží!
Oživte šatník novou jarní kolekcí Tommy Hilfiger! Těšíme se na vás.

Fotogalerie Lewis Hamilton se stal novou tváří TH

Víceletá smlouva vrátí po 17 letech značku TOMMY HILFIGER zpátky do světa Formule 1 v roli oficiálního partnera čtyřnásobného světového šampióna, týmu Mercedes-AMG Petronas Motorsport, v oblasti sportovních oděvů.

Společnost Tommy Hilfiger, oznámila, že navázala víceletou strategickou spolupráci se čtyřnásobným vítězem mistrovství světa Formule 1 firmou Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Počínaje rokem 2018 bude TOMMY HILFIGER oficiálním partnerem v oblasti sportovních oděvů a bude oblékat tým Mercedes-AMG Petronas Motorsport. Naváže tak na tradici sponzorování sportu, kterému se Tommy Hilfiger věnoval od prvního založení značky. Partnerství s nejlepším světovým týmem Formule 1 a předními průkopníky v oblasti modernizace automobilů podtrhuje vizi Tommyho Hilfigera soustavně měnit podobu a rozšiřovat značku TOMMY HILFIGER na klíčových trzích pro příští generace zákazníků.Fakturační údaje:

NELTEX CZ s.r.o.

Heršpická 814/5a, 639 00 Brno

IČ: 03932770 DIČ: CZ03932770

Kontakty:

e-mail: info@neltex.cz

tel: +420 724 931 907

web: www.neltex.cz